«Danyliv dental clinic»

Із Оксаною Данилів ми зустрічаємося зранку 24-го серпня, у День Незалежності України, за півгодини до початку прийому у клініці «Danyliv dental clinic», яка розташовується на вулиці Полтавській, 1 у ЖК «Family Park», що у Розсошенцях. Попри святковий день тут чекають на пацієнтів, які записалися на прийом. До цього ми встигаємо поговорити із засновницею клініки про ортодонтію, седацію, роботу із дітками та профілактику проблем із зубами.

Пані Оксана розповідає, що закінчила навчання у стоматологічній академії у 2012-му році. Після інтернатури пішла на кафедру ортодонтії. Зізнається, до цього не бачила себе ортодонтом, але після роботи на кафедрі просто закохалася у цю професію.

Більше десяти років працювала стоматологом у різних приватних клініках та все частіше задумувалась про власну справу

-Ідея виникла приблизно два роки тому. Хотілося, щоб була клініка, де я зможу приймати своїх пацієнтів. Восени 2021-го взяла в оренду приміщення, ми почали потихеньку працювати. І за три-чотири місяці почалася повномасштабна війна. Після невеликої паузи клініка відновила роботу. З початком війни до нас звертались багато переселенців: когось зі своїх постійних пацієнтів прохали прийняти колеги із інших міст, дуже багато пацієнтів із Сумської та Харківської областей. Зараз частина із них вже повернулися додому, але, оцінивши наш сервіс та рівень роботи, лікуватися приїздять до нас! – розповідає власниця клініки.

Про послуги клініки

Сьогодні у клініці функціонують два клінічних зали і надають абсолютно всі види стоматологічних послуг, як для дорослих, так і для дітей:

-ортодонтичне лікування,

-терапевтична стоматологія,

-хірургічна стоматологія,

-ортопедичне лікування,

-стоматологія дитячого віку,

-лікування уві сні,

-імплантація,

- логопедичне лікування,

- естетична стоматологія (реставрація, відбілювання).  

Про найбільш затребувані послуги та особливості лікування пацієнтів різного віку ми поговорили із пані Оксаною детальніше.

Стоматологія дитячого віку

Для якісної роботи із маленькими пацієнтами Оксана Данилів пройшла спеціалізацію із дитячої стоматології.

-До дитини завжди потрібно знаходити особливий підхід, вгадати її настрій, знати – яким чином її зацікавити. Але результат себе виправдовує: це так мило, коли вони тебе обіймають та цілують – заради цього варто працювати і варто жити. Це – найцінніше! – говорить лікар.

Щоб запобігти можливому дитячому страху перед відвідуванням стоматолога, маленьких пацієнтів запрошують до клініки на майстер-класи. Все проводять у розважальній та ігровій формі. Спершу демонструють пізнавальний мультик. Потім за допомогою великих моделей зубів та щіток показують, як правильно чистити зубки.

Потім діти, знову ж таки, граючись, вперше сідають у крісло стоматолога, адаптуються. І вже під час візиту до лікаря із якоюсь проблемою – не бояться, тому що все знайоме.

Важливою частиною таких зустрічей є розмови про правильну гігієну порожнини рота з батьками. І дітям, і дорослим у клініці розповідають про те, що для догляду за зубами однієї зубної щітки недостатньо. Оскільки наш зуб має п’ять поверхонь, прочистити потрібно їх усі, а у контактні поверхні між зубами щітка просто не потрапляє. У таких випадках допомагають флоси (зубні нитки для чищення зубів). Також як додатковий метод використовують іригатори. Під час застосування іригатору струмінь води під тиском проходить між зубами та під яснами і максимально добре вичищає їх.

-Насправді, правильна якісна гігієна порожнини рота – це 90 відсотків успіху. Батьки часто впевнені, що дитина гарно проводить гігієну порожнини рота. Тоді, щоб наочно показати це мамі та дитині, на зубки наноситься спеціальний індикатор нальоту. Він профарбовує лише ті ділянки, де є наліт. І зафарбовує їх у різні кольори – від фіолетового до яскраво-рожевого, в залежності від давності нальоту. Це допомагає показати, де дитина добре вичищає зубки, а де потрібно це робити ретельніше.

Лікування уві сні

Якщо ж навіть після відвідин майстер-класів та знайомства із лікарями у дитини все ще лишається страх перед стоматологічним кріслом, тут на допомогу приходить дуже затребувана зараз послуга лікування уві сні. 

Також цей метод використовують при дуже великих об'ємах роботи, маленькому віці дитини, при лікуванні особливих діток, при певних клінічних показах.

До речі, на седацію все частіше йдуть не лише дітки, але й дорослі.

Клініка оснащена високоякісним, новітнім обладнанням для проведення якісного безпечного наркозу.

-Дитинка дихає чарівним газом, засинає, а коли прокидається – у неї в руці вже видалений зуб. Для дітей це - справді невеличке диво!

Оцінили таку послугу і дорослі пацієнти клініки. Деякі із них також бояться процедури видалення зубів, проведення інших хірургічних маніпуляцій. Тому воліють краще заснути і прокинутися вже після того, як стоматолог завершить свою роботу.

Комплексний підхід до лікування у клініці

Оксана Данилів розповідає, що часто люди приходять на прийом до неї, як ортодонта, але вирішити їх проблему може лише комплексний підхід із залученням кількох спеціалістів клініки.

-Ортодонт ніколи не працює сам. Повинні бути в команді гарний ЛОР, логопед, невропатолог, остеопат. Якщо будеш тільки дивитися на зуби, то це – лише 50 відсотків успіху. Ти можеш їх вирівняти, але якщо не усунути першопричину, все повернеться назад. Приміром, якщо дитина не починає дихати носом, бо причина у ЛОР-патології, то моє лікування буде безуспішним, - пояснює моя співрозмовниця.

Також наводить інший приклад. Коли звертається пацієнт із «клацанням» щелепного суглоба, це, як правило, пов’язано із неправильним прикусом. Тоді до процесу лікування долучаються і остеопат, і гнатолог – лікар, який займається питаннями правильної роботи зубощелепної системи.

-Навіть наша постава напряму залежить від правильності нашого прикусу. Зараз ми пишемо одну наукову роботу із лікарем-ортопедом: досліджуємо – наскільки пов’язані патологія прикусу та патологія постави.

Ще одним важливим спеціалістом у клініці є логопед. Він допомагає усунути першопричини проблем із неправильним прикусом.

-Якщо дитина прокладає язик між зубами, то навіть якщо ти будеш стягувати зуби апаратами, брекетами, щойно ти їх знімеш, язик все одно все розштовхає, оскільки не навчився «жити» правильно. В такі моменти дуже потрібен логопед. Наш спеціаліст займається із дітьми правильною постановкою звуків. Якщо є прокладання язика або неправильний тип ковтання, вона вирішує і ці питання. І лише в такому тандемі ми працюємо і досягаємо позитивних результатів.

 А із якими проблемами до вас найчастіше звертаються дорослі?

- Так як у нас в клініці надається весь спектр стоматологічних послуг, то і звернення бувають абсолютно різні: від професійної гігієни до тотального протезування. Наші лікарі працюють за високими стандартами, лікування проводиться з використанням клінічного мікроскопу. Також ми проводимо всі види хірургічних втручань, такі як: видалення зубів, пластика м'яких тканин порожнини рота, імплантація.

***

Якщо Вам або Вашій дитині потрібна консультація когось із вищеназваних спеціалістів, Ви просто хочете вперше привести дитину до клініки і навчити її не боятися стоматологів, вам будуть корисними контакти «Danyliv dental clinic».

Сторінка у Instagram https://www.instagram.com/danylivdentalclinic

Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/danylivdentalclinic

Адреса: Розсошенці, вулиця Полтавська, 1, ЖК FamilyPark

Телефон: +38(095)119-33-35

Графік роботи: 09:00–19:00.